Search the news archive:
 
68th Gent Wevelgem Start List
 
By Staff
Date: 4/5/2006
68th Gent Wevelgem Start List
 

68th Gent Wevelgem Start List

 QUICK STEP - INNERGETIC
1 Boonen, Tom Tom Boonen
2 Cretskens, Wilfried
3 De Jongh, Steven
4 Hulsmans, Kevin
5 Knaven, Servais 
6 Nuyens, Nick
7 Tosatto, Matteo
8 Trenti, Guido  (Filippo Pozzato)

DAVITAMON/LOTTO
11 Mattan, Nico Nico Mattan
12 Devocht, Wim (Robbie McEwen out illness)
13 Rodriguez, Fred (Leon Van Bon )
14 Roesems, Bert 
15 Steegmans, Gert 
16 Steels, Tom 
17 Van Sevenant, 
18 Vogels, Henk 

CSC
21 Arvesen, Kurt-Asle 
22 Breschel, Matti Fabian Cancellara
23 Johansen, Allan 
24 Ljungqvist, Marcus 
25 Michaelsen, Lars 
26 Christian Müller (O'Grady out no start )
27 Pedersen, Martin
28 Roberts, Luke

CAISSE D’EPARGNE - ILLES BALEARS
31 Berthou, Eric
32 Brard, Florent
33 Erviti, Imanol
34 Garcia Acosta, José Vicente
35 Julia Cegarra, Jose Cayetano
36 Portal, Nicolas
37 Reynes, Vicente
38 Zaballa Gutierrez, Constantino

EUSKALTEL/EUSKADI
41 Aranaga Azkune, Andoni Andoni Aranaga
42  Koldo Fernández de Larrea
43 Flores Galarza, Iker Iker Flores
44 Gonzalez Larranaga, Gorka David Herrero
45 Irizar Aranburu, Markel Markel Irizar
46 Isasi Flores, Inaki Unai Uribarri
47 Mayoz Extebarria, Iban Iban Mayoz
48 Zubeldia Aguirre, Joseba Joseba Zubeldia


LIBERTY SEGUROS -/WÜRTH
51 Abellan Ossenbach, Carlos
52 Barredo Llamazales, Carlos Barredo will NOT start
53 Davis, Allan
54 De Kort, Koen 
55 Kemps, Aaron
56 Rojas, José Joaquín
57 Sanchez Prado, Eladio
58 Santos, Iván

SAUNIER DUVAL - PRODIR
61 Dionne, Charles 
62 Gomez Litu, Angel 
63 Mazur, Piotr 
64 Mejias, Javier 
65 Olson, Aaron 
66 Ventoso Alberdi, Francisco
67 Zarate, Carlos 
68 Luciano Pagliarini

AGR PREVOYANCE
71 Dion, Renaud 
72 Gadret, John
73 Mangel, Laurent 
74  Jean-Patrick Nazon
75  Erki Pütsep
76  Christophe Riblon
77  Alexandre Usov
78  Tomas Vaitkus

BOUYGUES TELECOM
81 Chavanel, Sebastien
82 Claude, Mathieu
83 Drancourt, Pierre
84 Flickinger, Andy
85 Florencio Cabré, Xavier
86 Geslin, Anthony
87 Martias, Rony
88 Renier, Franck

COFIDIS CREDIT PAR TELEPHONE
91  Jimmy Casper
92  Stéphane Augé 
93  Herve Duclos-Lassalle
94 Duque, Leonardo Nicolas Roche
95 Elijzen, Michiel 
96 Marichal, Thierry 
97 Scheirlinckx, Staf 
98  Bradley Wiggins

CREDIT AGRICOLE
101 Bodrogi, Laszlo Laszlo Bodrogi
102 Dean, Julian
103 Engoulvent, Jimmy
104 Hinault, Sébastien
105 Thor Hushovd
106 Lemoine, Cyril
107 Renshaw, Mark
108 Talabardon, Yannick

FRANCAISE DES JEUX
111 Auger, Ludovic
112 Delage, Mickael
113 Detilloux, Christophe
114 Gerard, Arnaud
115 Guesdon, Frederic
116 Jegou, Lilian
117 Larsson, Gustav
118 Mengin, Christophe

GEROLSTEINER
121 Förster, Robert Thomas Fothen Förster rides La Sarthe
122 Haselbacher, Rene René Haselbacher
123 Haussler, Heinrich Heinrich Haussler
124 Hřj, Frank Frank Hoj
125 Kopp, David David Kopp
126 Krauss, Sven
127  Sebastian Lang
128  Peter Wrolich

T-MOBILE
131 Burghardt, Marcus
132 Giling, Bas
133 Greipel, Andre
134 Klier, Andreas 
135 Ludewig, Jörg
136 Pollack, Olaf
137 Schmitz, Bram
138 Schreck, Stephan

LAMPRE/FONDITAL
141 Ballan, Alessandro 
142 Bennati, Daniele 
143 Corioni, Claudio 
144 Fornaciari, Paolo 
145 Franzoi, Enrico 
146 Loosli, David 
147 Napolitano, Danilo (Napolitano will NOT start)
148 Righi, Daniele 

LIQUIGAS
151 Albasini, Michael
152 Colli, Daniele
153 Da Dalto, Mauro
154 Loda, Nicola
155 Milesi, Marco
156 Paolini, Luca
157 Righetto, Marco 
158 Zanini, Stefano

MILRAM
161  Simone Cadamuro
162  Alessandro Cortinovis
163 Maarten Den Bakker
164  Christian Knees
165 Ongarato, Alberto 
166  Alessandro Petacchi
167  Marco Velo
168  Erik Zabel

RABOBANK
171   Jan Boven
172  Graeme Brown
173  Erik Dekker 
174  Juan Antonio Flecha
175 Hayman, Mathew 
176 Horrillo Muńoz, Pedro 
177 Posthuma, Joost 
178 Wauters, Marc 

PHONAK HEARING SYSTEMS
181 Clerc, Aurelien 
182 Elmiger, Martin
183 Grabsch, Bert 
184 Guidi, Fabrizio 
185 Hesjedal, Ryder 
186 Hunter, Robert
187 Murn, Uros 
188 Rast, Gregory

DISCOVERY CHANNEL
191 Barry, Michael Barry will NOT start
192 Gusev, Vladimir
193 Hammond, Roger Hammond will NOT start
194 Hincapie, George 
196 Mikhailov, Guennadi
197 Van Heeswijk, Max Van Heeswijk will NOT start
198 White, Matthew

CHOCOLADE JACQUES/ TOPSPORT VLAANDEREN
201 Caethoven, Steven 
202 Defauw, Dimitri 
203 D’Hollander, Glenn 
204 Eeckhout, Niko 
205 Hovelijnck, Kurt 
206 Renders, Jens 
207 Veuchelen, Frederik 
208 Willems, Frederik

LANDBOUWKREDIET - COLNAGO
211 Amorison, Frederic
212 Cappelle, Andy
213 Criquielion, Mathieu
214 De Wilde, Sjef
215 Lebeau, Jean-Claude
216 Neirynck, Kevin
217 Van Loocke, Jurgen
218 Vanlandschoot, James

UNIBET.COM
221 Boucher, David
222 Cooke, Baden
223 Gardeyn, Gorik
224 Hunt, Jeremy
225 Omloop, Geert
226 Jonas Ljungblad
227 Vandenbroucke, Frank
228 Zanotti, Marco 

SKIL - SHIMANO
231 Meschenmoser, Christoph
232 Reinerink, Rik
233 Rooyakkers, Piet
234 Tjallingii, Maarten
235 Van Hummel, Kenny
236 Vierhouten, Aart
237 Weissinger, Rene
238 Langeveld, Sebastiaan

NAVIGATORS INSURANCE CYCLING TEAM
241 Brooks, Benjamin
242 Chadwick, Glen
243 Clarke, Hilton
244 Grishkine, Oleg
245 Kobsarenko, Valeri
246 Lagutin, Sergey
247 O'Loughlin, David
248 Walters, Mark
 

Edition (top 3 finishers)
2005 NICO MATTAN (Bel)  
Juan Antonio Flecha  (Spa)
Daniele Bennati (Ita)
2004 TOM BOONEN (Bel)
Magnus Backstedt (Zwe)
Jaan Kirsipuu (Est)
2003 ANDREAS KLIER (Dui) 
Henk Vogels (Aus)
Tom Boonen (Bel)
2002 MARIO CIPOLLINI (Ita) 
Fred Rodriguez (USA)
George Hincapie (USA)
2001 GEORGE HINCAPIE (USA) 
Leon Van Bon (Ned)
Peter Van Petegem (Bel)
2000 GEERT VAN BONDT (Bel)  
Peter Van Petegem (Bel)
Johan Museeuw (Bel)
1999 TOM STEELS (Bel)  
Zbigniew Spruch (Pol)  
Tristan Hoffman (Ned)
1998 FRANK VANDENBROUCKE (Bel)
Lars Michaelsen (Den)
Nico Mattan (Bel)
1997 PHILIPPE GAUMONT (Fra)
Andrei Tchmill (Ukr)
Johan Capiot (Bel)
1996 TOM STEELS (Bel) Giovanni Lombardi (Ita) Fabio Baldato (Ita)
1995 LARS MICHAELSEN (Den) Maurizzio Fondriest (Ita) Luc Roosen (Bel)
1994 WILFRIED PEETERS (Bel) Franco Ballerini (Ita) Johan Museeuw (Bel)
1993 MARIO CIPOLLINI (Ita) Eric Vanderaerden (Bel) Djamolidine Abdouzhaparov (Uzb)
1992 MARIO CIPOLLINI (Ita) (2) Johan Capiot (Bel) Adriano Baffi (Ita)
1991 DZAMOLIDINE ABDUZHAPAROV (Uzb) Mario Cipollini (Ita) Olaf Ludwig (Dui)
1990 HERMAN FRISON (Bel) Johan Museeuw (Bel) Franco Ballerini (Ita)
1989 GERRIT SOLLEVELD (Ned) Sean Yates (GBR) Rolf Sörensen (Den)
1988 SEAN KELLY (Irl) Gianni Bugno (Ita) Ron Kiefel (USA)
1987 TEUN VAN VLIET (Ned) Etienne De Wilde (Bel) Herman Frison (Bel)
1986 GUIDO BONTEMPI (Ita) Toine Poels (Ned) Jean-Marie Wampers (Bel)
1985 ERIC VANDERAERDEN (Bel) Phil Anderson (Aus) Rudy Dhaenens (Bel)
1984 GUIDO BONTEMPI(Ita) Eric Vanderaerden (Bel) Pierino Gavazzi (Ita)
1983 LEO VAN VLIET (Ned) Jan Raas (Ned) Frank Hoste (Bel)
1982 FRANK HOSTE (Bel) Erik Van Haerens (Bel) Fons De Wolf (Bel)
1981 JAN RAAS (Ned) Roger De Vlaeminck (Bel) Fons De Wolf (Bel)
1980 HENK LUBBERDING (Ned) Fons De Wolf (Bel) Piet Van Katwijk (Ned)
1979 FRANCESCO MOSER (Ita) Roger De Vlaeminck (Bel) Jan Raas (Ned)
1978 FERDI VANDENHAUTE (Bel) Walter Planckaert (Bel) Franscesco Moser (Ita)
1977 BERNARD HINAULT (Fra) Vittorio Algeri (Ita) Piet Van Katwijk (Ned)
1976 FREDDY MAERTENS (Bel) Rik van Linden (Bel) Frans Verbeeck (Bel)
1975 FREDDY MAERTENS (Bel) Frans Verbeeck (Bel) Rik van Linden
1974 BARRY HOBAN (GBR) Eddy Merckx (Bel) Roger De Vlaeminck
1973 EDDY MERCKX (Bel) Frans Verbeeck (Bel) Walter Planckaert (Bel)
1972 ROGER SWERTS (Bel) (1) Felice Gimondi (Ita) Eddy Merckx (Bel)
1971 GEORGES PINTENS (Bel) Roger De Vlaeminck (Bel) Gerben Karstens (Ned)
1970 EDDY MERCKX (Bel) Willy Vekemans (Bel) Walter Godefroot (Bel)
1969 WILLY VEKEMANS (Bel) Roger De Vlaeminck (Bel) Eddy De Vlaeminck (Bel)
1968 WALTER GODEFROOT (Bel) Willy Vanneste (Bel) Felice Gimondi (Ita)
1967 EDDY MERCKX (Bel) Jan Janssen (Ned) Edward Sels (Bel)
1966 HERMAN VAN SPRINGEL (Bel) Noël Van Clooster (Bel) Palle Lykke Jensen (Den)
1965 NOEL DE PAUW (Bel) Bernard Van De Kerckhove (Bel) Gilbert Desmet (Bel)
1964 JACQUES ANQUETIL (Fra) Yvon Molenaers (Bel) Rik Van Looy (Bel)
1963 BENONI BEHEYT (Bel) Tom Simpson (GBR) Michel van Aerde (Bel)
1962 RIK VAN LOOY (Bel) Frans Schoubben (Bel) Armand Desmet (Bel)
1961 FRANS AERENHOUTS (Bel) Raymond Impanis (Bel) Yvon Molenaers (Bel)
1960 FRANS AERENHOUTS (Bel) Frans De Mulder (Bel) Jozef Planckaert (Bel)
1959 LEON VAN DAELE (Bel) Joseph Hoevenaers (Bel) Jacques Anquetil (Fra)
1958 NOEL FORE (Bel) Rik Van Looy (Bel) Fred De Bruyne (Bel)
1957 RIK VAN LOOY(Bel) André Noyelle (Bel) Lucien Matthijs (Bel)
1956 RIK VAN LOOY (Bel) Richard Van Genechten (Bel) Désiré Keteleers (Bel)
1955 BRIEK SCHOTTE (Bel) Désiré Keteleers (Bel) Raymond Impanis (Bel)
1954 ROLF GRAF (Zwi) Ferdi Kübler (Zwi) Ernest Sterckx (Bel)
1953 RAYMOND IMPANIS (Bel) Wim Van Est (Ned) Germain Derijcke (Bel)
1952 RAYMOND IMPANIS (Bel) Maurice Blomme (Bel) Alois De Hertog (Bel)
1951 ANDRE ROSSEEL (Bel) Raffael Jonkheere (Bel) L. Van Brabant (Bel)
1950 BRIEK SCHOTTE (Bel) André Decin (Bel) André Declerck (Bel)
1949 MARCEL KINT (Bel) André Deklerck (Bel) André Decin (Bel)
1948 VALERE OLLIVIER (Bel) Albert Ramon (Bel) Hilaire Couveur (Bel)
1947 MAURICE DESIMPELAERE (Bel) R. Beyens (Bel) Lucien Vlaemynck (Bel)
1946 ERNEST STERCKX (Bel) Maurice Desimpelaere (Bel) Michel Remue (Bel)
1945 ROBERT VAN EENAEME (Bel) Maurice van Herzele (Bel) André Declerck (Bel)
1939 ANDRE DECLERCK (Bel) F. Van Hellemont (Bel) A. Van Laecke (Bel)
1938 HUBERT GODART (Bel) E. Delathouwer (Bel) F. Van Cauwenbergh (Bel)
1937 ROBERT VAN EENAEME (Bel) Albert Ritserveldt (Bel) A. Hallaert (Bel)
1936 ROBERT VAN EENAEME (Bel) Joseph Somers (Bel) G. Denys (Bel)
1935 ALBERT DEPREITRE (Bel)
Jérôme Dufromont (Bel) L. Catrysse (Bel)
1934 GUSTAVE VAN BELLE (Bel) M. Vandenberghe (Bel) Jérôme Dufromont (Bel)

(1) Frans Verbeeck gedisqualificeerd. (2) Abduzhaparov gedisqualificeerd voor onregelmatig sprinten.


Copyright © 2002-2011 by Daily Peloton.
| contact us |